Vítejte na neoficiálních stránkách

Golden Kids

   Tyto stránky jsou určeny pro příznivce a fanoušky skupiny Golden Kids. Jsou zde publikovány nejrůznější materiály týkající se Golden Kids. Obsah je shromážděn z mnoha zdrojů. U většiny těchto informací je uveden autor, pokud je znám. Spousta věcí pochází z mého osobního archivu. Pokud si někdo nepřeje zveřejnění své práce, napište mi prosím na JBlaha@seznam.cz a já tyto věci odstraním, aby nebyl porušován autorský zákon. Zveřejněné informace nejsou určeny k dalšímu šíření, slouží jen jako informační databáze pro fanoušky skupiny a jsou určeny k podpoře popularity skupiny Golden Kids.


   Omluvte prosím případné chyby a nedodělky, které se zde mohou vyskytnout. Především by se mohly nesprávně zobrazovat texty k písním (hlavně s akordy). Také česká diakritika by se mohla občas zobrazovat jinak, než jsem předpokládal (stránky jsou v kódování ISO Latin 2). Tyto stránky jsou ve vývoji a může se stát, že něco nebude fungovat tak, jak má. Pokud se tak stane, pošlete mi prosím e-mail a já se pokusím o nápravu.


   Rád bych poděkoval lidem, kteří přispěli svými fotografiemi, seznamy a texty písní, informacemi o autorském zákoně a dalšími informacemi ke vzniku a rozvoji těchto stránek:
Ing. Frantižek Knížek
Petr Mráček
Vladimir z Ruska

Naposledy aktualizováno: 29.12.2001

Autor: Jan Bláha

Počet návštěv od 20.1.2000